Chalupa k pronájmu Český ráj

CENA CHALUPY

(kód: jc01)

Chalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - obývací pokojChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - jídelní stůlChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - krb a kuchyňChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - pokojChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - pokojChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - pokojChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - pokojChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - chodbaChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - kuchyňChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - koupelnaChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - sociální zařízeníChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - zahradaChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - pohled zvenkuChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - pohled zvenkuChalupy k pronájmu Český ráj - Chalupa pod rozhlednou - pohled zvenku

 

Cena stanovena pro 8 osob, přistýlka se hradí zvlášť.

letní sezona (27.6. – 5.9.) – pouze týdenní pobyt

3.190 Kč/noc

zimní sezona (17.1. – 14.3.) – pobyt min. na 4 noci

2.400 Kč/noc

mimosezona  - pobyt min. na 3 noci

2.190 Kč/noc

Velikonoce a Vánoce  - pobyt min. na 4 noci

2.990 Kč/noc

Silvestr - pouze týdenní pobyt

3.890 Kč/noc

přistýlka

240 Kč/noc

 

Letní sezona a silvestr pouze týdenní pobyty, ostatní měsíce je pronajmutí možné min. na 3 noci. Velikonoce, Vánoce a zimní termíny jsou min. na 4 noci (z důvodu vytápění).

Na místě se hradí kauce (3.000 Kč), spotřebovaná el. energie (v topném období cca 210 Kč/den, v netopném cca 150 Kč/den), poplatek za psa (50 Kč/den).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellnes pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellnes hotelů.